.

 

WARSZTATY DLA FIRM

Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa” Mary Lou Cooki

.

 

WARSZTATY DLA FIRM

Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa” Mary Lou Cooki

Twórzmy razem piekne wspomnienia i umiejetnosci.

Witajcie w naszym kreatywnym świecie warsztatów firmowych, gdzie każde wydarzenie staje się niezapomnianą przygodą i okazją do zdobycia wiedzy i nowych umiejętności. Jesteśmy przekonani, że nauka może być inspirująca i zabawna, a nasze warsztaty oferują unikalne możliwości, aby wzmocnić więzi w zespole, rozwijać umiejętności i tworzyć niepowtarzalne dzieła sztuki

Dlaczego Kreatywne Warsztaty firmowe z Nami ?

Edukacja i Rozrywka

Nasze warsztaty łączą w sobie elementy nauki i zabawy. Każdy uczestnik będzie miał okazję poznać nowe umiejętności, jednocześnie bawiąc się i tworząc coś wyjątkowego. Odpoczynek od obowiązków daje pracownikom możliwość oderwania się od rutyny i zresetowania myśli co może przyczynić się do większej produktywności.

Dostosowane Rozwiązania

Rozumiemy, że każda firma jest inna. Dlatego dostosowujemy nasze warsztaty do indywidualnych potrzeb i celów biznesowych Twojej firmy. Potrafimy szybko dostosować sie do nieoczekiwanych zmian, podążać za pracownikami, aby każde wydarzenie było niezapomniane.

Eksperci w Sztuce i Edukacji

Nasz zespół to pasjonaci, którzy nie tylko są utalentowani w swoich dziedzinach, ale również potrafią przekazywać wiedzę w przystępny i angażujący sposób

Współpraca i Inteligencja

Nasze warsztaty promują współpracę i budowanie relacji w zespole. Dzięki nim uczestnicy lepiej rozumieją siebie nawzajem i pracują efektywniej.

Dobry kreatywny Nastrój

Nasze warsztaty są pełne zabawy i śmiechu, co wpływa pozytywnie na nastrój w firmie i między pracownikami.

Co organizujemy:

  • Organizujemy warsztaty mobilne w Twoim biurze czy miejscu pracy, zapewniamy wszystkie niezbędne rzeczy do ich przeprowadzenia łącznie ze stołami, krzesłami i dekoracjami., od Was potrzebujemy jedynie miejsca.
  • Organizujemy kompletne imprezy firmowe / eventy z zapewnieniem miejsca, cateringu, muzyki oraz atrakcji warsztatowych czy pokazowych.
  • Organizujemy kreatywne warsztaty podczas różnych eventów i imprez plenerowych takich jak festyny, pikniki, dożynki dla dorosłych jak i dla dzieci.
  • Organizujemy firmowe warsztaty świąteczne z zapewnieniem wszystkich niezbędnych rzeczy, świątecznych dekoracji i nastroju.

Nasza oferta kreatywnych warsztatów firmowych obejmuje : Warsztaty kosmetyczne, warsztaty florystyczne, warsztaty beadingu – tworzenia własnej biżuterii, warsztaty czekoladowe, warsztaty haftu, warsztaty artystyczne malowania na tkaninach, drewnie, ceramice, warsztaty świąteczne, eventy artystyczne, eventy kreatywne i wiele innych.

Jeśli nie znajdziecie warsztatów dla siebie w naszej ofercie skontaktujcie się z nami jesteśmy w stanie przygotować warsztaty specjalnie pod Wasze wymagania.

Zapraszamy do Monnemi Art Kreatywne Warsztaty i Eventy !

PODPOWIEMY DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ:

  • Nie oszczędzamy ani na ilości ani na jakości materiałów;
  • Potrafimy na bieżąco dostosować się do Waszych wymagań i Waszych potrzeb, zmienić coś w trakcie jeśli wymaga tego sytuacja;
  • Na każdym wydarzeniu czy warsztacie jesteśmy osobiście co gwarantuje pewność wykonanego planu wydarzenia;
  • Jesteśmy zawsze punktualne;
  • Każdy projekt jest naszym projektem sprawdzonym i przetestowanym;
  • Zarażamy pozytywna energią i kreatywnością.

MASZ PYTANIA ? CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O WARSZTATACH ? NAPISZ DO NAS

Dbamy o Twoją prywatność:

2 + 2 =