DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

FORMY PŁATNOŚCI

1. Błyskawiczne płatności on-line i kartą kredytową paynow
Operatorem błyskawicznych płatności on-line i kartą kredytową jest Mbank z usługą paynow. Klient po wybraniu opcji płatności błyskawicznych zostaje przekierowany do serwisu paynow, umożliwiającego autoryzację transakcji. W przypadku płatności kartą żadne jej dane nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

2. Zwykły przelew bankowy
Forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do wysyłki. Nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

3. Płatność przy odbiorze osobistym
Zapłata gotówką przy odbiorze osobistym pod adresem ul. Bolesława Prusa 43/140 05-800 Pruszków

 

FORMY DOSTAWY

 

formy dostawy

KURIER INPOST

Wpłata na konto bankowe: 20zł
Płatność za pobraniem: 27zł

formy dostawy

PACZKOMATY INPOST

Wpłata na konto: 19zł

formy dostawy

KURIER DPD

Wpłata na konto bankowe: 20zł
Płatność za pobraniem: 28zł

WYSYŁKI ZAGRANICZNE

Możliwa jest wysyłka towaru za granicę. W takim przypadku wymagana jest pełna przedpłata wartości zamówienia. Ceny paczek zależą od gabarytów i kraju, do którego przesyłka ma zostać dostarczona. O szczegóły proszę pytać mailowo biuro@monnemiart.pl ,przez formularz poniżej lub telefonicznie (+48) 512 988 648

MASZ PYTANIA ? CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ ? NAPISZ DO NAS !

Dbamy o Twoją prywatność:

12 + 14 =