.

 

WARSZTATY DLA DZIECI

Kreatywność to magia, która ukryta jest w Twoim wnętrzu.
Daj jej swobodę, a zobaczysz, jak stworzysz własny świat pełen barw i marzeń.

.

 

WARSZTATY DLA DZIECI

Kreatywność to magia, która ukryta jest w Twoim wnętrzu. Daj jej swobodę, a zobaczysz, jak stworzysz własny świat pełen barw i marzeń

Odkryj Świat Kreatywnych Warsztatów Dla Dzieci W Każdym Wieku

W Monnemi Art wierzymy, że kreatywność i wyobraźnia Dzieci nie mają granic wiekowych. Dlatego przygotowaliśmy unikalne warsztaty, które dostosowane są do różnych grup wiekowych, aby każde dziecko mogło rozwijać swoje umiejętności artystyczne i manualne, odkrywać nowe pasje i przede wszystkim – świetnie się bawić.

Dzieci lubią robić coś dla siebie, lubią mieć wpływ na to jak będzie wyglądała rzecz, którą będą użytkować lub zdobić ich pokój. Lubią być indywidualne, kreatywne, poznawać i uczyć się nowych rzeczy.

Nasze kreatywne warsztaty zaspokajają wszystkie te potrzeby, dzieci tworzą własne indywidualne prace, poznają nowe techniki, zawody, sposoby, uczą się i dowiadują o nowych nieznanych im rzeczach, a wszystko to pod okiem doświadczonych instruktorów. Staramy się aby nasze kreatywne warsztaty były nie tylko zabawą, ale także zaspokajały ciekawość dzieci oraz dawały nowe odczucia sensoryczne.

Dlaczego warto skorzystać z naszych kreatywnych warsztatów dla dzieci ?

Rozwijaj Kreatywność

Nasze warsztaty to doskonała okazja dla dzieci do wyrażania siebie poprzez sztukę i tworzenie. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność, co ma ogromne znaczenie dla rozwoju osobistego.

Zaprzyjaźnij się z Sztuką

Zachęcamy dzieci do odkrywania różnych form sztuki, w tym malarstwa, rękodzieła, ceramiki i wiele innych. Dzięki temu mogą znaleźć swoją pasję i rozwijać się w wybranym kierunku

Nauka poprzez Zabawę

Nauka poprzez Zabawę: Nasze warsztaty stawiają na naukę poprzez zabawę. Dzieci uczą się nowych umiejętności, nieświadomie rozwijając swoje zdolności, zdobywają nową wiedzę

Bezpieczeństwo i Jakość

Podczas każdego warsztatu dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych, nie oszczędzamy na produktach pod kątem ilości jak i jakości.

Nasza oferta kreatywnych warsztatów dla dzieci obejmuje : Warsztaty czekoladowe, Warsztaty florystyczne, warsztaty roślinne, Warsztaty majsterkowe, Warsztaty okazjonalne, warsztaty kosmetyczne, warsztaty prezentowe, warsztaty świąteczne, warsztaty eksperymentalne, warsztaty Artystyczne – malowania tkanin, ceramiki, szkła i drewna, Eko warsztaty i wiele innych .

Nasza oferta to mnóstwo kreatywnych warsztatów na różne okazje jak : Święta, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy, Taty, Rodziny, Dzień Dziecka, oraz warsztatów bez okazji na Ferie, wakacje, rok szkolny lub jako dodatkowa forma atrakcji.

PODPOWIEMY DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ:

  • Nie oszczędzamy ani na ilości ani na jakości materiałów;
  • Potrafimy pracować nawet z najtrudniejszymi charakterami dzieci;
  • Każdy Warsztat dostosowujemy do wieku uczestników i ich zdolności:
  • Wiele komponentów przygotowywana jest przez nas osobiście przez co są unikalne
  • Każdy projekt jest naszym projektem sprawdzonym i przetestowanym
  • Kładziemy nacisk aby każdy warsztat poprzedzony był edukacją, wieloma ciekawostkami i odpowiadającymi na pytania: dlaczego? po do ? do czego służy? Jak wykorzystać?

MASZ PYTANIA ? CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O WARSZTATACH ? NAPISZ DO NAS

Dbamy o Twoją prywatność:

1 + 1 =